„S.ketch Street Basketball 2022“

U nedjelju 18. 9. 2022. i u ponedjeljak 19. 9. 2022. održan je turnir u „uličnoj košarci“ za osnovce i srednjoškolce, 10. po redu.

Na turniru su učestvovale 54 ekipe iz 26 osnovnih i srednjih škola. Naša škola je imala deset prijavljenih ekipa. Učenici drugih razreda u čijoj ekipi su bili Bakir Djedović, Said Halilović, Haris Bilajac iz II5 i Mirza Begović II4 su prošli finale. Finale je održano u ponedjeljak 19. 9. 2022., kada su naši učenici išli u posjetu Memorijalnom centru Potočari. Sami su odustali od finalne borbe, zauzeli drugo mjesto, osvojili vrijedne nagrade.

Čestitamo momcima na uspjehu, na potezu, a također čestitke i našim profesorima Sporta.