Jesenji izlet 2022.

Lijep i sunčan dan za ugodno druženje u prirodi

I ove godine realizirali smo jesenji izlet za učenike naše škole. Naime, u petak, 07. oktobra, učenici prvog, drugog i tećeg razreda naše škole obišli su neke zanimljive destinacije u našem gradu i uživali u prirodnim ljepotama. Trebević, Stojčevac-Vrelo Bosne i Centar „Safet Zajko“, lokacije su koje smo posjetili ovog lijepog jesenjeg dana. Osvajanje vrhova planina, uživanje u čistom zraku, igra i zabava na izletištima, osvježenje je našim učenicima i profesorima nakon nastave u školskim klupama u proteklih mjesec dana. Bila je ovo jedinstvena prilika da se odmorimo od svakodnevnih školskih obaveza i družimo u lijepom ambijentu sarajevskih izletišta.  Učenici su jesenji izlet realizirali u pratnji svojih razrednika i predmetnih profesora. Cilj je postignut – ugodno i korisno druženje van učionica bio je pun pogodak.